Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love love love love love
Color: Pink
Size: one-size
Price: 80kr
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Batteries Included | No |
| Length | 8-30 cm |
| Width | 5.8-20 cm |
| Height | 1-6.5 cm |
| SKU | sb2311155787547631 |
Author: m***7
Date:
Review: Love love love love love
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***9
Date:
Review: perfect little thing for a gift !! brush may seem flimsy but it works amazing
Color: White
Size: one-size
Author: i***3
Date:
Review: It made my hair shooth
Color: White
Size: one-size
Author: b***5
Date:
Review: very nice 👍👍
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.